Zakup rolet przez internet

Cena, jaką usłyszymy odwiedzając sklep z roletami może sprawić, że zaczniemy się zastanawiać, czy jesteśmy pewni, że chcemy montować rolety. A może lepiej zamontować je w mniejszej liczbie pomieszczeń niż planowaliśmy? Nie jest to słuszny kierunek myślenia – rolety mają przecież mnóstwo zalet. Szukajmy zatem odpowiedzi na inne pytanie.

Jak można zaoszczędzić zamawiając rolety?

Od razu skreślmy kupno gotowych, uniwersalnych rolet w zwykłym sklepie. Może jest to najszybsza opcja, jednak na ogół najgorsza – mamy ograniczony wybór wzorów, kolorów i technologii, dodatkowo ich jakość czasem jest daleka od optymalnej, a systemy montażu niekoniecznie pasują do naszych okien. Co zatem możemy zrobić, aby obniżyć koszty, ale nie rezygnować z jakości? Zamówić rolety przez internet na przykład w sklepie rollcenter.pl. To znacznie prostsze niż mogłoby się nam wydawać, choć oznacza, że część pracy będziemy musieli wykonać sami. Na szczęście będzie ona dość prosta, a w całym procesie jak za rączkę będzie nas prowadził sklep internetowy. Najpierw musimy dokonać pomiarów. Jeśli nasze okna są dość standardowe, to nie powinno nam to zająć więcej czasu niż kilka minut. Zwróćmy jedynie uwagę, pomiędzy którymi elementami okna powinniśmy dokonać pomiaru. Wyniki naszej pracy przekazujemy do firmy przez internet – na ogół poprzez wypełnienie prostego formularza, w którym podajemy też interesujące nas kolory i wzory, a także kwestie techniczne – jak choćby rodzaj mechanizmu odpowiadającego za podnoszenie i opuszczane rolet. Na podstawie tych informacji firma w krótkim czasie stworzy nasze rolety na wymiar i wyśle do nas paczkę.

Samodzielny montaż jest łatwy

Gdy nasza roleta na wymiar znajdzie się wreszcie w naszych rękach, będzie to czas na poważne zadanie, jakim jest montaż. Profesjonaliści dysponują to szeroką paletą narzędzi oraz dużym doświadczeniem, czy sobie więc poradzimy? Ależ oczywiście, dostarczone rolety będą wyposażone w komplet uchwytów oraz szczegółową instrukcję, które sprawią, że sam montaż zajmie nam najwyżej kilkanaście minut.

About

You may also like...